Національна поліція України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу розпочала інформаційну кампанію про безпечний рух на дорогах України.

Нажаль, за останній рік ситуація на дорогах України критично погіршилась, а кількість смертей та травмувань у наслідок ДТП у 2017 році стала рекордною за всю історію України.

Ми знаємо, що порушення закону багато хто сприймає, як норму, а часом, уміння обходити закон навіть вважають проявом мудрості. Але ж ми всі розуміємо, як це неправильно. Національна поліція прагне змінити ситуацію. Адже, на дорогах ми всі – не поліцейські, водії та пішоходи, а перш за все – люди. Проблема безпеки руху виключає розподіл на “ми” та “вони”, можливе тільки “ми”. Саме ми усі разом зможемо змінити ситуацію, і у єднанні – сила, що проноситиме зміни. Таким чином, Національна поліція прагне бути не каральним органом, а партнером усіх учасників нашого руху вперед. Дорожнього руху. За бажанням можна розкритикувати кожного, знайти чимало недоліків у всьому, але поліція прагне сказати водіям, що дотримуватись ПДР – круто та важливо. Ти класний, коли ти їздиш за правилами! Ти крутий, коли керуєш собою і бережеш життя інших.

Нова ініціатива закликає керувати не тільки автомобілем, а й своїми емоціями, діями, самим своїм життям і тому отримала просту назву “Керуй!”. Це слово одночасно закликає і сісти за кермо, і повністю усвідомити себе частиною великої країни, великої історії, великої дороги та всіх, хто нею кудись прямує. Відчути свою особисту велич, а значить – і дріб’язковість та мізерність миттєвого пориву порушити прості правила заради мимолітної вигоди.

Ми пишаємося усіма водіями, хто керує собою і не порушує. Ми вдячні усім, хто не їздить на червоне та не п’є за кермом. Ми пишаємось тими, хто користується паском безпеки, саджає своїх дітей у автокрісло, хто пропускає пішоходів, і не перевищує швидкість! Дякуємо вам за це! Ми знаємо, що в країні зараз не найпростіші часи, українцям важко, і все це, в тому числі, впливає на ситуацію на дорогах. Та дорога – це частина нашого життя, і вона стала занадто небезпечною. Нехай водіння буде задоволенням, а не кошмаром. Ми пропонуємо вам об’єднатись заради цієї мети, і дуже розраховуємо на вашу підтримку!

Кампанія “Керуй!” прагне надихнути усіх учасників руху до безпечної їзди.

Ми запланували чимало подій, і ви можете приєднатись та підтримати нас
кількома способами:

– підписатись на нас у соцмережах Facebook, Instagram та Twitter

– зайти на сайт за додатковою інформацією

– наклеїти наліпку на свій автомобіль

– дотримуватись ПДР